Przyszłe Panny Młode, które śledzą ślubne trendy wiedzą, że motyw kwiatowy utrzymuje się już dłuższy czas i uwierzcie nam, że  na 100 procent utrzyma się przez najbliższe sezony ślubne 😉. Dzieje się tak ponieważ wzory na, których znajdują się kolorowe dzieci matki natury, dają niezwykle wiele możliwości. Sprawia to, że jeśli zdecydujecie się na tematykę kwiatową Wasze zaproszenie które są pierwszym element Waszego najważniejszego dnia w życiu, które widzą Wasi przyszli goście na pewno wywołają uśmiech na ich twarzach. Dziś skupimy się na polnych kwiatach. Pasują one do ślubu w stylu rustykalnym, boho oraz po prostu dla zakochanych, którzy niekoniecznie dobrze czują się w eleganckich i wytwornych klimatach. My to rozumiemy bo wiemy, że każda para ma indywidualny gust i styl i że każda Panna Młoda i Pan Młody chce by ten dzień był „ich” i tylko „ich”.

Papeteria

Delikatne kwiaty, kruche listki, przywodzą na myśl coś ulotnego czyli wyjątkowego tak jak wyjątkowy będzie dzień Waszego ślubu. Pary Młode, które decydują się na zaproszenia w stylu boho to wyjątkowe osoby ceniące sobie bliskość z naturą. Mamy dla Was parę wzorów z naszej strony, które świetnie wpasowałyby się w klimat 😊 oczywiście to nie jest nasze ostatnie słowo 😉

Bukiet

Lekki, romantyczny, świeży, tak w skrócie można opisać bukiet ślubny stworzony z polnych kwiatów.

Nieprzesadzony w swojej formie a jednak bogaty i cieszący oczy. Bukiet może być prosty jak i pełen luzu, swobody i kontrolowanego nieładu. Każdy z nich będzie miał swój urok.

Oto kilka wybranych przez nas przykładów, które mogą zainspirować przyszłe Panny Młode.

Butonierka

Panna Młoda ma swój piękny bukiet a Pan Młody butonierkę 😉. Dopełniacie się jako dwie osoby i w tym ważnym dniu Warto podkreślić tą więź i sprawić przyszłemu mężowi ozdobę, która zrobiona jest z tych samych kwiatów co bukiet.  Podsyłamy Wam kilka przykładów, żeby przekonać niektórych niedowiarków, że polne kwiaty mogą wyglądać elegancko i stylowo.

Ozdoby na stół

Miłośniczki polnych kwiatów nie powinny rezygnować z nich jako ozdoby na stoły. Jednak musimy uważać przy ich doborze ponieważ niektóre gatunki mogą sprawić nie nie lada kłopot, a to za sprawą pyłków kwiatowych. Jeżeli niefortunnie gość dotknie gniazda pyłku to możemy pożegnać się z białą koszulą czy ulubioną sukienką, a tego nie chcemy 😊 Kolejną zasadą dobierania bukietów na ślubne stoły jest ich zapach, zbyt intensywny może zepsuć najpiękniejsze i najbardziej zorganizowane wesele i sprawić o zawrót głowy niejedną Pannę Młodą. To rady z których warto skorzystać. Nie chcę Was zniechęcać do takich kompozycji kwiatowych ponieważ mają one wiele zalet, jedną z nich jest na pewno trwałość, koszt i nieograniczona paleta barw, która jest jak znalazł na weselne przyjęcie w stylu rustykalnym czy boho. Oto kilka przykładów, które mogą Was zainspirować 😊

Suknia ślubna

Narzeczone bardzo dużą wagę przykładają, do swojej ślubnej kreacji(i my się w cale nie dziwimy 😊)

Jeśli jesteśmy zdecydowane na rustykalna stylistykę bądź styl boho i wyobrażamy siebie z bukietem polnych kwiatów to na pewno zaciekawią Cię suknie zwiewne, ozdobione koronką i nadające lekkość sylwetce. Takie suknie są nie dość, że niezwykle pięknie to niesamowicie praktyczne. Mega efekt i pełen luz 😊

Stodoła

Jeżeli powiedziało się A to trzeba powiedzieć B 😊 Kochamy wesela tematyczne i mamy nadzieję, że Wy też. Rustykalne zaproszenia przewiązane jutowym sznurkiem, ekologiczne papiery, polne kwiaty na zaproszeniach w bukiecie i butonierce, ozdoby na stołach i piękna suknia ślubna już mają swój zarys. Dlaczego nie iść o krok dalej? Tak! I swoje wesele urządzić w… stodole.

Niesamowity trend, który sprawi, że goście weselni poczują się swojsko, swobodnie. Możliwe , że nieco starszym gościom zakręci się łezka w oku bo wspomną swoje wiejskie wesele(każdy z nas ma chociaż jedną babcię na wsi 😉) a o to w tym wszystkim chodzi, żeby sprawić zaproszonym gościom radość i sprawić, że nie tylko Wy będziecie uśmiechać się do siebie na wspomnienie tego niezwykłego dnia jakim jest Wasz ŚLUB!

źródło:pinterest.com