Ku naszej uciesze i zapewne wszystkim przyszłym Pannom Młodym, panowie, którzy mają stanąć przed ślubnym kobiercem coraz częściej pragną wyróżniać się na swoim ślubie pośród całego tłumu mężczyzn ubranych w granatowe czy czarne garnitury.

Na całe szczęście nie tylko Panny Młode mają bogaty asortyment jeśli chodzi o strój czy dodatki ślubne. Oto kilka wyróżnionych propozycji, które mamy nadzieję spodobają się Waszym przyszłym mężom, gdy im je pokażecie 😊

GARNITUR

Garnitur jest oczywistą i najważniejszą częścią garderoby w dniu ślubu Pana młodego. Oto kilka opcji dzięki, którym Pan Młody  od razu zostanie zauważony w tłumie zaproszonych gości.

PALETA BARW

Nie tylko czarny czy granatowy garnitur może prezentować się elegancko i z klasą. Modele w kolorze oliwkowej zieleni, bordo, brązu, szarości czy błękitu w połączeniu z białą koszulą i odpowiednimi dodatkami nadadzą szyku i lekkości w ślubnej stylizacji Pana Młodego.

WACHLARZ WZORÓW

Nie tylko jednolita kolorystyka pasuje przyszłym wybrankom Waszych serc w dniu ślubu. Wzory kwiatowe, geometryczne podkreślą niebanalny charakter i indywidualizm Pana Młodego. Poza tym jest to coraz mocniejszy trend ślubny i wiele znanych domów mody maja je w swoim asortymencie min. Armani.

NIE TYLKO WEŁNA

Ciekawą propozycją są garnitury tweedowe, mają bardzo szeroką gamę kolorów i wzorów, pasują do ślubu w stylu country i rustykalnym. Cieszy się mniejszą popularnością, ale nie uważamy, że jest coś w tym złego ponieważ istniej ogromna szansa, że Pan młody będzie jedynym, który założy przez siebie wybrany wzór.

KAMIZELKA

KRAWAT CZY MUCHA?

Dobre pytanie, a odpowiedź jest prosta! Panuje w tej kwestii dowolność i zależy to od gusta Pana Młodego i Panny Młodej 😉 mnogość wzorów kolorów pozwala na nieograniczony wybór tej części garderoby. CO odważniejsi mogą pokusić się o muchę skórzaną bądź drewnianą, ekstrawaganckie i wyjątkowe w 100%. Pamiętajmy, że wybierając krawat mamy możliwość eleganckiego dodatku jakim jest spinka do krawatu. Ten detal powinien być umieszczony między dwoma guzikami w połowie krawatu. Na rynku dostaniemy wiele różnych wzorów. Pamiętajmy jednak żeby nie popaść w przesadę i nie łączyć mocno zdobionej spinki z wzorzystym krawatem. Do klapy marynarki możemy również przyczepiając ozdobną szpilkę to będzie przysłowiowa kropka nad „i”. Wybór należy do Was !

POSZETKA

Chusteczka w górnej kieszeni marynarki. Najczęściej dopiera ją się w kolorystyce podobnej do krawatu, ale nie identycznej. Pamiętajmy, że poszetka nie może być wykonana z tego samego materiału co krawat czy mucha, bo wygląda to po prostu nieelegancko.

SPINKI DO MANKIETÓW

Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach i uważamy, że to święta racja. Niepozorny detal stroju Pana Młodego dopełni ślubny look. Jeśli Pan Młody marzy o spinkach do mankietów musi sprawić sobie koszulę z francuskimi mankietami, takowa posiada odpowiednie otwory. Najlepszym zabiegiem jest dobranie spinek do paska od klamry czy zegarka. Jeśli chodzi o wzory to poleciłybyśmy jednak elegancką prostotę.

zdjęcia źródło: PINTEREST