Zanim popłynie szampan, wiwat gości, oklaski i radość płynąca z serduszek, warto się dowiedzieć o trendach na rok 2019.
Trendy ślubne rok 2019 wprowadzają w metaliczne, kolorowe i duże kwiatowe kształty. od teksturowanej ścianki za parą młodą, po ogromne balony i makaroniki. To będzie wyjątkowy rok pełny jaskrawych, energetycznych kolorów.
Poniżej znajdziesz kilka pięknych trendów na ten rok. Może i Tobie przypadną do gustu jak nam 🙂
Do dzieła!

Energetyczne bukiety ślubne

Jaśniejsze kolory w stylu lat 70-tych, takie jak żółty, pomarańczowy, fioletowy, coraz bardziej zyskują na popularności, w tym roku będziemy widzieć więcej koloru śliwkowego, brzoskwiniowego, różu i turkusów.
Pastele będą nasycone życiem w roku 2019, ponieważ jaśniejsze kolory pojawiają się na czele trendów weselnych.

Wiosna już nie oznacza tylko jasnozielonego i niebieskiego. Warto skoczyć na głęboką wodę i zanurzyć się w głębokich barwach. Kolory już nie są sezonowe to przyniesie niespodziewane kombinacje kolorystyczne na rok 2019.
Bogate barwy, szczególnie żywe kolory są ważne w każdym sezonie roku. Pomyśl czy turkus nie pasuje na jesień? Czy błękit nieba pasuje tylko na zimę, a błękit królewski na wiosnę? A na lato? Wszystkie kolory dozwolone! Jasne kolory takie jak żółty i różowy, głębsze kolory takie jak szmaragd, butelkowa zieleń.

Greenery

Zieleń o wielu lat zdobi wesela, a często jest używana zamiast kwiatów luz z minimalnymi akcentami kwiatowymi. W tym roku pożegnaj się z  bladymi kwiatami akcentującymi i weź energetyczny bukiet. Duże kwiaty w środku, takie jak peonie i dalie, kwiaty na rok 2019 to jeszcze większe i mocniejsze w barwach niż w poprzednich latach. Idealnym połączeniem do wielkich kwiatów na stołach będą zielone girlandy z dużymi, jaskrawymi kwiatami.

Trendy zieleni również się rozwijają w szalonym kierunku. Od tradycyjnych liściastych pasm i gałęzi sosny do liści palmowych, a nawet sukulentów. Bukiety, butonierki mogą również zawierać sukulenty czy liście palmowe. Pamiętaj, że takie kwiaty pasują na każda porę roku!

Nietypowa fotobudka

Fotobudki są normą od kilku lat i juz nie zachwycają gości jak kiedyś. Dlatego nowym trendem są wyjątkowe i organiczne tła. To nowy sposób eksperymentowania z fotografią dla gości. Przygotuj zieloną girlandę, kwiecista ścianę, morską tablicę z zabytkowych wioseł czy drewniane rustykalne tło z koronkami i proporczykami. Wszystko z teksturami, mocnymi kolorami i ciekawymi akcentami, która uchwyci motyw ślubu. Może to sprawić radość gościom i pamiątkę na całe życie waszym bliskim. Takie tło można postawić w przestrzeni recepcyjnej hotelu czy sali weselnej, dzięki temu staje się znakiem rozpoznawczym i wskazówką motywu wesela.

Wielki kwiatowy trend zaczął przyjmować się w ubiegłym roku, ale to w tym roku panuje prawdziwy szał. Wielkie kwieciste łuki,  girlandy, kwiaty i winorośle zdobią łuki ceremonialne zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Takie łuki nadadzą świeżości zimowym ślubom!

Rewolucja industrialna

Przez jakiś czas głównym trendem było rustykalne wesele – stodoły, ławki z surowego drewna, juta, słoiczki. Teraz koła znów się obracają, a panny młode wybierają bardziej industrialne przestrzenie na swój ślub. Rok 2019 dopracuje rustykalna elegancję, co oznacza, że śluby w stodołach zostaną wyprzedane przez surowe i metalowe przestrzenie, takie jak odnowione budynki w stylu industrialnym. Trend ten będzie obejmował więcej surowego metalu, odsłoni cegłę, beton. Połączy się ze złotem, miedzią, brązem, chromem i srebrem. Połączy się z akcentami złotymi oraz różowym złotem na papeterii, dodatkach ślubnych.
Stare spotyka się z nowym, rustykalne wesele z industrialnym.

Małe akcenty

Małe bibeloty i drobiazgi są ważnym elementem wystroju sali weselnej. Tablice zapraszające gości na salę, tablice powitalne, księgi gości czy karty drinków będą się pojawiać bardzo często na weselach w roku 2019.
Ważne będzie także doświadczanie i przeżywanie. Pojawiają się atrakcje typu fireshow, pokaz fajerwerków, nauka przyrządzania drinków czy nauka robienia sushi!
Zwykłe zabawy oczepinowe pójdą w odstawkę, za to pojawią się krótki nauki tańca czy gry imprezowe.

Wiemy jak ważne jest dzielenie się przeżyciami w internecie. Każdy chce uwiecznić radość i zabawę. A coraz więcej Par Młodych idzie w kierunku próśb o odłożenie telefonów na bok, aby cieszyć się emocjami tu i teraz.

źródło:Pinterest.com