Ślub i wesele to wyjątkowy dzień w życiu każdej z nas. Jako przyszłe Panny Młode wiecie na pewno ile rzeczy jeśli chodzi
o garderobę trzeba na ten niezapomniane przeżycia przygotować. Dziś jednak chciałabym się skupić na tym co
może zagościć na Waszych stopach podczas zabawy weselnej i zaproponować może dla niektórych z Was nieoczywiste rozwiązanie.
Mogłoby się wydawać, że byty na obcasie są koniecznością w dniu Waszego ślubu. Nic bardziej mylnego! Panny Młode, które cenią sobie wygodę, bądź z powodu, który chyba jest najczęściej wymieniany – wzrost, to mogą bez mrugnięcia okiem wybrać model na płaskiej podeszwie.
Pamiętajcie, że nawet najpiękniejsze pantofelki księżniczki nie dodadzą Wam uroku, kiedy będziecie się w nich najzwyczajniej
w świecie źle czuć. Wybierając taki model na swój ślub nie ujmujecie wcale ślubnej stylizacji. Baleriny, ozdobne trampki i sandałki mogą nadać świeży i niebanalny look. Wybierając buty ze względu na wygodę musicie pamiętać przede wszystkim o jakości wykonania. Wysoki gatunek materiałów i wykonanie jest równie ważne jak modny projekt. Płaskie buty mogą wyglądać równie elegancko co te na obcasie. Najchętniej wybieranym modelem są balerinki, które sprawią, że przetańczycie całą noc bez obawy na kondycję Waszych stóp.
Oczywiście jeśli wolicie efektowne szpilki bądź buty na słupku to takie balerinki na pewno przydadzą się na zmianę.
Dlatego mamy dla Was kilka przykładów, które mogą Was zainspirować. Znajdą się nawet piękne zdobione sandałki, które świetnie nadadzą się na wesele w upalny dzień, wiem co mówię bo patrząc wstecz, żałuję, że nie miałam takiej pary na zmianę!

źródło zdjęć : PINTEREST.COM, https://pixabay.com

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]