Bądź kreatywny i oszczędzaj pieniądze dzięki tym zabawnym i fantastycznym projektom ślubnym zrób to sam! Istnieje ogromny przemysł zbudowany na sprzedaży drogich akcesoriów na ślub. Ale możesz uniknąć wielu kosztów i pokazać znacznie więcej kreatywności za pomocą zabawnych projektów DIY. Ponieważ byłeś w stanie zdobyć się i poprosić o rękę swoją kobietę, twoja panna młoda jest już pod wrażeniem twoich wysiłków. Teraz jest czas, aby wygiąć swój kreatywny mięsień i oszczędny sens ekonomiczny, aby naprawdę świecić!

OGŁOSZENIA ŚLUBNE/ SAVE THE DATE

Będziesz chciał pomyśleć o wyjątkowym sposobie powiadamiania całej rodziny i przyjaciół o swoim wielkim wydarzeniu. Musisz także upewnić się, że zapisują datę wydarzenia. Wiele par robi to za pomocą jednej karty pocztowej. Jeśli masz jakieś umiejętności twórcze, niebo jest limitem! Możesz znaleźć wszelkiego rodzaju kreatywne pomysły online, więc zaoferuj swoją pomoc lub podejmij inicjatywę i stwórz coś wyjątkowego.

STRONA ŚLUBNA

W dobie internetu prawie każda para powinna mieć spersonalizowaną stronę internetową. Głównymi zaletami korzystania z witryny weselnej jest to, że można łatwo połączyć się z rejestrami ślubnymi, a także mieć dogodne miejsce dla RSVP. Możesz znaleźć strony weselne za darmo w wielu dużych zasobach ślubnych online, ale możesz również zainwestować w nazwę domeny i szablony internetowe, aby uzyskać jeszcze bardziej niestandardową opcję. Inwestycja finansowa i technologiczna zależy od Ciebie.

FOTOGRAFIA

Fotografia może być nieco drażliwa. Jest to niezwykle ważny dzień, więc nie chcesz ryzykować utraty wspomnień ani robienia zdjęć poniżej normy. Sugerujemy sposoby odkrywania, aby zaoszczędzić trochę, włączając gości do swojej fotografii. Zaoferuj aparaty jednorazowe i poproś o pomoc w ich robieniu zdjęć. Możesz też poprosić gości o robienie zdjęć za pomocą telefonów i udostępnianie ich za pomocą określonego hashtaga. Chodzi o to, aby znaleźć dynamiczny sposób na uratowanie fotografa lub kamerzysty, wykorzystując kreatywność swoich gości.

POMOC ŚLUBNA

Wielu ludzi uwielbia zbierać pamiątki i niezapomniane przysługi z wesel, w rzeczywistości jest to tradycja, aby zapewnić przysługi weselne dla gości. Na nasz ślub stworzyliśmy małe soczyste donice w ozdobnych blaszanych puszkach i poprosiliśmy gości, aby je wzięli. Przyjaciele i rodzina regularnie przypominają nam o ich soczystości, kiedy odwiedzamy! Często są w swoich małych, blaszanych donicach. Znajdź zabawny sposób na podzielenie się swoją osobowością z gośćmi i pozostań w ich myślach z zabawnymi wspomnieniami po ich odejściu. Jako pan młody istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz pomóc w procesie planowania ślubu, ale oferowanie kreatywności wraz z pewnymi oszczędnościami może okazać się dla Ciebie ważne. Nie musisz łamać banku, aby stworzyć ślub z książkami, który zawiera wszystkie zabawne ozdoby i fantazyjne dodatki z droższych wesel. Zrób trochę badań online, a znajdziesz wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy i ekstrawagancki wygląd w tym samym czasie. Mamy nadzieję, że po wydarzeniu wrócisz, aby podzielić się z nami swoimi kreatywnymi pomysłami!