Jednym z najmodniejszych trendów w tym sezonie, który będzie towarzyszył organizacji ślubów, będzie to styl boho chic. Temat ten ma bardzo specyficzne cechy: wszystko, co ma związek z prostotą i natura zmieszaną z elementami cyganerii i hippie. powrót do ideałów natury i czystości typowych dla lat 70-tych. Ten styl jest idealny na każdy rodzaj ceremonii, religijnej, cywilnej czy symbolicznej, ponieważ pozwala tworzyć wyjątkowe zestawy, dając możliwość pełnego wykorzystania wszystkiego, co zapewnia nam natura, z jej wspaniałymi kwiatami i zielonymi roślinkami.

Boho chic nowości na 2019

Styl boho chic jest częścią tych trendów, które nigdy nie znikną na zawsze, ale które ulegają ciągłej ewolucji dzięki dodaniu wielu elementów mody i designu na przestrzeni lat. W szczególności w 2019 r. Zobaczymy pragnienie pełnego wzmocnienia elementów przyrody. Dlatego każdy rodzaj ceremonii i przyjęcia weselnego w sezonie wiosennym lub letnim może z niego korzystać. Preferowane będą miejsca z dużymi parkami, ogrodami i terenami zielonymi, ale także lasy lub jeziora, które oferują wyjątkową i zapierającą dech w piersiach scenerię. Nawet ci, którzy wybierają okres ślubu na jesień lub zimę, mogą odwołać się do tego wspaniałego stylu. Należy pamiętać o wielu miejscach, takich jak szklarnie lub stodoły na tle z wiejskich krajobrazów, a także pamiętać o sezonowych kwiatach i innych roślinach.

Dekoracje

Dekoracje są niezbędnym elementem doskonałej realizacji dnia ślubu. Każdy szczegół musi odzwierciedlać osobowość pary i wszystkie ich pomysły na tak ważny dzień. W przypadku ślubu boho chic elementy, na których należy się skupić to te, które podkreślają naturę: drewno, kwiaty, miękkie kolory, takie jak kość słoniowa, glicynia, pudrowe, a także, aby stworzyć odpowiednią atmosferę, można użyć świec zapachowych i wiszące lampki. Wyobraźnia ma swobodę tworzenia scenerii w stylu cyganerii, ale uważaj, aby nie stracić z oczu ideału czystości i naturalności, który sprawia, że ​​ten trend jest prosty, ale jednocześnie wyrafinowany i elegancki.

Dekoracja stołu

Jeśli chodzi o przygotowanie stołów, można użyć długich stołów z surowego drewna, ozdobionych białymi świecami i kompozycjami kwiatowymi. Jeśli chodzi o tkaniny, które mają być użyte do pokrycia środkowej części stołów, powinny być preferowane tkaniny nieobrobione, od odcieni zbliżonych do kolorów ziemi. Ponadto do dekoracji boho kolejnym elementem podkreślającym główne cechy tego stylu, wykorzystując na przykład aromatyczne rośliny i polne kwiaty. Bardzo fajne jest również korzystanie z niestandardowych papeterii ślubnych na zaproszenia, broszury lub ręcznie robione papaterie, które przypominają staromodną korespondencję. Również w tym przypadku bardzo ważny będzie kolor, który zdecydujesz się wykorzystać dla rysunków utworzonych na tekturze, wyłącznie po to, aby uwzględnić tylko odcienie, które można znaleźć w naturze.

Ślubny projekt

Nie ma ograniczeń dla Ciebie i naszej fantazji, wszystko można zrealizować i wszystko można znaleźć. Więc uwolnij swoją wyobraźnię: Zarysowane Studio pomyśli o tym, aby wszystko było prawdziwe i wspaniałe. Nasz osobisty styl to zawsze dążenie do wyłączności. Każdy ślub powinien różnić się od innych, dlatego skorzystaj z naszej oferty gotowych zaproszeń, ale zwróć uwagę na indywidualny projekt papeterii ślubnej.