Kto organizuje wieczór panieński?

Najczęściej organizatorem wieczoru panieńskiego jest świadkowa. Czasem się zdarza, iż świadkowa nie może spełnić tej roli, wtedy organizatorem jest przyjaciółka, siostra lub inna bliska osoba. Bardzo ważne jest, aby organizatorka znalazła wśród grupy prawą rękę, dzięki niej łatwiej i sprawniej zorganizuje wieczór. Taka osoba powinna mieć zdolność organizacyjne i przywódcze, łatwiej okiełznać grupę kobiet ! 😉

Na początku w porozumieniu z Panna Młodą starsza tworzy listę koleżanek, które zostaną zaproszone na ten wyjątkowy wieczór. Przy okazji można podpytać Panny Młodej czego należy unikać na wieczorze, aby nie sprawić jej przykrości czy niepotrzebnych niespodzianek. Nie pytajmy Panny Młodej o to w czym i jak by chciała spędzić wieczór, niech ma odrobine niespodzianki!

Do grupy dziewcząt organizatorka wysyła zaproszenia, w dobie Social Mediów warto założyć grupę lub wydarzenie na Facebook’u, łatwiej wtedy o komunikacje i uporządkowanie.

Należy wybrać datę – pomoże w tym ankieta. Aby wybrać miejsce i plan działania również możemy się posłużyć ankietą.
Zapewne każda z zaproszonych dziewcząt będzie miała własna wizje na spędzenie wieczoru, pamietajmy kto tu rządzi! Organizatorka ma zawsze ostatnie zdanie!

Podstawowa zasada – Panna Młoda najważniejsza. Wydaje się to zbyt oczywiste, ale często o tym zapominamy i robimy wydarzenie pod siebie, a nie o to tu chodzi 😉

Najczęściej są wybierane trzy opcje na wieczór panieński:
1. Impreza w mieście- dyskoteki, puby
2. Wyjazd do domku letniskowego
3.Impreza w domu u którejś z dziewcząt

Pamiętajmy, to ma być cudowny wieczór!

Lista pomysłów na wieczór panieński

Wieczór Panieński w SPA

Wyciszające zabiegi upiększające w SPA. Kolacja przy świecach, masaże, maseczki, manicure, kąpiel w jacuzzi, szampan, a potem komedia romantyczna w hotelowym pokoju – brzmi, świetnie prawda?

Zabawa w klubie

To jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzenie wieczoru panieńskiego. Czy może być coś przyjemniejszego od szalonej zabawy z przyjaciółkami w rytmie dobrej muzyki? Imprezę możesz urozmaicić na wiele sposobów: specjalna loża w klubie, kolorowe drinki, sukienki w stylu dyskotekowych lat 80., before z pysznym jedzeniem, przejazd ekskluzywną limuzyną z szampanem i świeżymi truskawkami – taki wieczór panna młoda z całą pewnością będzie wspominała jeszcze przez długi czas.

Weekend nad morzem

Zorganizuj wypad nad morze, może być Polskie! Apartament w Sopocie z widokiem na morze lub pokoje w Gdańsku czy Gdyni. Zwiedzanie połączone z imprezami w klubie czy impreza na plaży. to jest to!!

Lekcja gotowania

Nic tak nie łączy, jak gotowanie. Kuchnia włoska, meksykańska, tajska? Lekcja gotowania z profesjonalnym szefem kuchni to kusząca opcja dla niejednej narzeczonej. Podczas pokazu dowiecie się, jak przyrządzić świetne danie chińskie, włoskie albo jak samodzielnie przygotować sushi.

Piknik

Dla ślubu w konwencji rustykalnej doskonałym towarzystwem będzie wieczór panieński w stylu boho. Piknik na łące to idealna opcja dla delikatnych i spokojnych Panien Młodych. Zadbaj o wygodne, kolorowe koce, domową nalewkę, piknikowe jedzenie.