Czy masz ślub zimowy, ślub w chłodny dzień? Mamy kilka opcji, aby było Ci ciepło i wyglądała wspaniale! Kluczem do sukcesu jest pomyślenie o swoim ślubnym rozwiązaniu, jako kolejnym niesamowitym akcesorium do uzupełnienia stroju ślubnego, nie zapomnij, że warstwy to świetny sposób na stworzenie niezapomnianego wyglądu. Oto 7 ubiorów ślubnych na chłodniejszy czas.

Delikatne piórka na ramionach

Ciepło nigdy nie wyglądało tak fantazyjnie! Ta piękna narzutka z delikatnego pierzac(sztucznego!) może być idealnym zimowym dodatkiem do sukni ślubnej.

Ramoneska

Twoja ramoneska i suknia ślubna mogą być najlepszymi przyjaciółmi! Nadaj jej wyjątkowy charakter, personalizując kurtkę za pomocą niestandardowej kaligrafii, szczerego, znaczącego kawałka, który będziesz pielęgnować na zawsze. Nie bój się dodać odrobiny rock and rolla.

]

Królewska narzuta

Aby uzyskać bardziej stylizowany wygląd, możesz wybrać ładną pelerynę, aby podkreślić swój styl mody.

Sztuczne futerko

Nadaj swojemu wyglądowi ostry wyraz dzięki kurtce ze sztucznego futra, a jeśli jest jeszcze lepsza! Alternatywny, elegancki sposób na ciepło. Punkt bonusowy: Możesz to także potem nosić do pracy.

Misiowy otulacz

Ten otulacz jest idealnym uzupełnieniem klasycznego stylu i na pewno uchroni Cię przed zimnem. Punkt bonusowy: jest taki milutki jak przytulenie misia.

Szal boho

Ta lista nie byłaby kompletna bez opcji w stylu boho. Ten piękny szal na ramiona sprawi, że poczujesz się wyjątkowo przytulnie i wygodnie.

źródło :pinterest.com, unsplash.com