8 inspirujących trendów weselnych na 2019 rok

Bądźmy szczerzy: tort weselny jest jedną z najlepszych części wesela! Równe części to pyszny koniec posiłku i ładny element wystroju recepcji… co może być lepszego? Jeśli szukasz inspiracji do tortu weselnego, mamy 8 trendów na rok 2019, które z pewnością dodadzą Ci idealnej ilości słodyczy do Twojego dnia.

Trend płynnego tortu warstwowego to taki, o którym nawet nie wiedzieliśmy, że go brakowało, dopóki go nie zobaczyliśmy! Dodanie warstwy non-cake pomiędzy jedną lub wszystkimi warstwami tworzy najładniejszą „pływającą” iluzję i sprawia, że ​​jest bardziej artystyczna i nowoczesna. Gładkie boki, bez dodatków kwiatów ani owoców, czysty i modernistyczny look tortu.

Pastelowe torty

Jeśli nie chcesz białego tortu ślubnego, pastele to idealne medium! Odrobina pastelu na tortu weselnym lub ręcznie malowanymi detalami to strzał w dziesiątke. To niezwykle oryginalna koncepcja tortu!

Tort z owocami

Owoce mogą nie być pierwszym dodatkiem, która przychodzi na myśl, gdy myślisz o ciastach weselnych, ale uważamy, że nadszedł czas, aby dołączyć do listy. Możesz stworzyć tak wiele spojrzeń dzięki prostemu dodaniu jagód, fig lub owoców cytrusowych, a to doda kolejny element tekstury, który twoi goście z pewnością pokochają!

Tort dla odważnych

Jeśli nie jesteś za pastelami lub chcesz stworzyć bardziej dramatyczny wygląd, ultra nastrojowy tort weselny jest sposobem na to! Pomyśl o bogatej kolorystyce, przyciągających wzrok projektach i nieoczekiwanych elementach akcentujących, aby naprawdę sprawić, że poczujesz się niesamowicie.

Tort z kwiatami

Mamy szczerą nadzieję, że ciasta weselne ozdobione kwiatami nigdy nie wyjdą z mody! Jednak w 2019 roku myślimy, że akcenty kwiatowe powinny być większe i bardziej żywe niż kiedykolwiek wcześniej. Rozmawiamy kaskadowo po bokach, zakrywając górę, i zasadniczo przypominając własny układ kwiatów.

Malowane torty

Dla par, które uwielbiają nowoczesne wzornictwo w połowie stulecia, eksplozje kolorów lub naprawdę kreatywne ekspresje dzieł sztuki, nie możemy polecić wystarczająco pomalowanych tortów weselnych! Widzieliśmy ciastka, które wyglądają jak farba, po prostu rozsmarowywane, dodawane ciastka z pociągnięciami 3D i ciasta, które zostały starannie malowane ręcznie, aby wyglądały abstrakcyjnie, a jednocześnie były całkowicie eleganckie. To praktyczny, jeden z najfajniejszych trendów na tort weselny na 2019!

Torty z makaronikami

Co jest lepsze niż tort weselny? Oczywiście tort weselny z delikatnymi francuskimi ciasteczkami! Macaroniki to wyrafinowane małe bryłki słodyczy, które wyglądają wspaniale na torcie, bez względu na to, czy spływają kaskadą z boku, czy siedzą całkiem na wierzchu. To słodka mała niespodzianka, której Twoi goście nie będą oczekiwać, ale będą zachwyceni widząc ich talerze!

Torty z teksturami

Ostatni, ale z pewnością nie mniej ważny jest tort weselny „go big or go home”, który ma inną fakturę i wzór na każdej smacznej warstwie! Jeśli nie możesz zdecydować się na jeden projekt, uwielbiasz eklektyczny wygląd lub chcesz, aby Twój tort weselny był centralnym punktem przyjęcia weselnego, ten trend jest dla Ciebie!

Źródło: pinterest.com junebugweddings.com