Wizażystka i stylistka włosów Annie Daniel z Paint Me Pretty opowiada o sześciu stylizacjach ślubnych, które służą naturalnemu pięknu panny młodej.

Zalotne i kobiece

Naturalny wygląd z silnym podświetleniem, chciałem stworzyć wygląd ślubny, który ulepszyłby funkcje, a nie zakrył je. Użyłem nagiego brązu w zewnętrznym kąciku oka, dobrze wtapiając się w zagięcie. Następnie dodałem do wnętrza narożników jakiś lśniący cień miękkim jasnym złotem. Pomogło to stworzyć blask dla oka, a także otworzyć oczy. Ponieważ makijaż oczu był miękki, stworzyłem mocne czoło zdefiniowane za pomocą żelu do przezroczystego Anastasia Beverley Hills. Rozświetlający zakreślacz został nałożony na kości policzkowe, łuk Amora i na dół nosa. Jabłka policzków otrzymały kolor z jasnym bladym rumieńcem brzoskwiniowym. Aby uzupełnić, włosy, które stworzyłem, były miękkie. Loki były przypięte w wysokim kokowym stylu, z wąsami wypuszczonymi na miększe wykończenie. Opaska ASOS i gałązki gypsophila służyły do ​​wykończenia wyglądu.

Odważny i piękny

Centralnym punktem tego wyglądu było mocne oko smokey. Chciałem pokazać, że nie wszystkie dekoracje ślubne muszą być miękkie i eleganckie, mogą też być odważne i piękne. Do konturowania i podkreślenia użyłem podkładu MAC, korektora i różu, palety cieni do powiek Tarte i produktów Anastasia Beverly Hills. Luźny warkocz z bocznym przetoczeniem został drażniony dla uzyskania łatwego rezultatu i wyposażony w gałązki gypsohila dodaje miękkości makijażowi.

Naturalnie retro

To odważny styl vintage, ale także naturalny. Skoncentrowałem się na naturalnych cechach Chloe Jasmine, używając subtelnego brązu i nagiego na górnych powiekach i mieszając pod dolnymi rzęsami, by wydobyć jej niebieskie oczy. Zastosowałem również sztuczne rzęsy Ardell Wispies. Pod brwiami, na kościach policzkowych i na dziobie amorka dodano zakreślacz, aby uzyskać promienny połysk. Na ustach zastosowano szminkę w kolorze nude / pink Color Pop. Prosta treska, taka jak opisana, jest idealnym uzupełnieniem krótszych fryzur.

Gotycki glam

Dla silniejszego wyglądu Chloe, właśnie dodałem trochę czarnego eyelinera do górnej pokrywy i linii wodnej. Dodałem też mocny purpurowy odcień do ust, aby uzyskać śmiałe stwierdzenie. Ten fascynator welonem dodaje stylu vintage do bardziej współczesnego gotyku.

Świeży i bez skazy

To nieskazitelny wygląd z odważną czerwoną wargą do wykończenia. Świecąca panna młoda, zakreślacz została użyta na policzkach, aby stworzyć mocne kości policzkowe. Subtelne oczy uzyskano dzięki bladobrązowemu połączeniu na powiece i pod dolną linią rzęs, a także odrobinie tuszu do rzęs, aby nadać naturalną rzęsom długość i objętość. Czerwona warga dodaje koloru i zainteresowania, używając szminki MAC w Ruby Woo. Włosy miały naturalny wygląd, dzięki czemu wyglądają bardziej nisko, a opaska na głowę ASOS dodaje elegancji i detali.

Złota dziewczyna

Ten wygląd to naturalny wygląd glam, obejmujący nieskazitelną bazę z bladożółtymi błyszczącymi oczami wzmocnionymi rzęsami Ardell Wispie. Brwi były wypełnione, aby uzyskać pełniejszy wygląd, a subtelne różowe policzki z odrobiną zakreślacza zapewniały zdrowy blask. Naga warga uzupełnia wygląd. Ponownie, włosy pozostawiono do swobodnego przepływu, aby uchwycić wygląd niskiej konserwacji.

Make-up artist and hair stylist: Paint Me Pretty, http://paintmeprettymakeu.wixsite.com/mysite
Photography: Iulia David Photography, www.iuliadavidphotography.co.uk
Models: Chloe Jasmine Whichello, Gloria Dimitrova, Leina Kuhdeisch, Roisin Marie
Źródło pinterest bridemagazine.co.uk