Jest tak dużo pomysłów na prezent dla Gości weselnych, że postanowiłyśmy co jakiś czas dodawać nowe. Większy wybór to większy dylemat, ale mamy nadzieję, że to nie zmąci Wam waszych pomysłów a przybliży do podjęcia decyzji, który prezent będzie najodpowiedniejszy dla Waszych Gości weselnych.

Miodki

Zaczynamy od słodkości. Miodki w postaci giftu to cudowny prezent. Goście mogą go wykorzystać do wypieków czy do zimowej herbatki. Miodki można umieścić w małych dekoracyjnych słoiczkach. Aby zakryć wieczko można użyć materiału (może być juta, tiul czy zwykła cerata czy papier). Do słoiczka przywiązujemy karteczkę z podziękowaniem i gotowe!

Lizaki

Idąc tropem słodkości, polecamy na prezent lizaki! Prosty i tani pomysł. Aby nadaj elegancji wystarczy przyozdobić go papeterią, owinąć w kolorowy papier i mamy gotowy prezent

Babeczki

Słodkie babeczki z kremem, czekolada, polewą, groszkami i wiele wiele innych to kolejna propozycja na prezent dla Gości. Babeczki możecie wykonać sami bądź zlecić cukierni. Zapakowane w folie celofanową czy ozdobne pudełeczko będą się cudownie prezentowały na stołach weselnych.

Gorąca czekolada

Gorąca czekolada DIY. Wystarczy wsypać warstwowo składniki na gorącą czekoladę do ozdobnego słoiczka czy butelki, przywiązać karteczkę z podziękowaniem i gotowe 😉 Cieszy oko i serduszko gościa.

żródło: Pinterest.com