W dzisiejszych czasach odchodzi się do tzw. lamusa dawanie przez gości prezentów weselnych w stylu odkurzacza czy pościeli, bardziej wygodną i praktyczna formą podarunków dla Pary Młodej stały się koperty z życzeniami i pieniędzmi. W takiej sytuacji potrzebne jest odpowiednie pudełko, do którego będzie można wrzucić wszystkie podarunki. Porzucamy kilka według nas ciekawych propozycji😊

Pudełko na koperty- klasyczny wzór

Takie pudełko nie wymaga dużego zaangażowania w przygotowania, można je bez problemu  kupić, bądź wykonać samodzielnie niemal z wszystkiego! Kolorowy papier, ozdobna wstążka czynią cuda. Jest to również gwarancja na stworzenie czegoś niepowtarzalnego czego nikt inny nie będzie miał w dniu ślubu.

Pudełko na koperty – domek

To bardzo urocza propozycja schowka na koperty dla Pary Młodej. Bardzo fajny motyw, przedstawiający symbolicznie Wasz dom, który od chwili zawarcia związku małżeńskiego będziecie tworzyć.

Pudełko na koperty – klatka na ptaszki

Klatka na ptaki to elegancka propozycja do gromadzenia kopert ślubnych. Nie tylko pełni funkcję przechowania kopert i kartek, ale także może być przepięknym motywem dekoracyjnym na sali weselnej, dzięki czemu wszystko będzie spójne tematycznie, a co za tym idzie perfekcyjne!

Pudełko na koperty – szklane ściany

Bardzo nowoczesną propozycją i niezwykle oryginalną jest pudełko szklane. Może mieć różny kształt. Nadaje się na wesela w praktycznie każdym stylu. Na pewno takie rozwiązanie zaskoczy Waszych gości.

Pudełko na koperty – tort

Zaskakujące rozbudowanie wersji klasycznego modelu pudełek na koperty. Tą propozycję można kupić jak i również samodzielnie wykonać. W tym przypadku oprócz kolorowego papieru wstążki itp. potrzebujemy tylko dodatkowych pudełek różnej wielkości.

Pudełko na koperty – drewniany model

Drewniane pudełka świetnie nadają się na wesela w stylu rustykalnym, boho bądź po prosty inspirowanymi naturą. Piękna forma zachwyca prostotą. Dodatkowym plusem mogą być wypalone inicjały, które nadadzą indywidualny charakter.

Pudełko na koperty – skrzynka na listy

Jeżeli Wsze wesele organizowane w stylu vintage, to takie ciekawe rozwiązanie jak skrzynka pocztowa to strzał w dziesiątkę! Jeżeli wybraliście kolor przewodni na Wasz ślub to taką skrzynkę możecie pomalować w wybranym przez Was kolorze.

żródło zdjęć:PINTEREST.COM, https://www.publicdomainpictures.net