Temat pudełek na obrączki jest bardzo trudny. Rustykalny ślub nie może się obejść bez drewna, juty, naturalnych sznurków i koronki.
Pudełeczko na obrączki w rustykalnym klimacie to na pewno drewniane pudełka, z odrobiną dekoracji w postaci naturalnych elementów.
Poniżej prezentujemy Wam kilka inspiracji oraz nasze produkty, które możecie znaleść na naszej stronie.

Pudełka w kształcie serca

Romantyczne pudełeczka w kształcie serca to idealny motyw na rustykalne wesele. Możemy umieścić drewniane serca za parą młodą w formie ścianki, w podziękowaniu dla gości można podarować ciasteczka w kształcie serca, a do butów panny młodej przypiąć broszki o kształcie serca. W naszej propozycje znajdziecie pudełka na obrączki w tym kształcie, jest niezwykle delikatne, proste i skromne. Idealne na rustykalny, leśny czy boho ślub.

Rustykalne pudełka z koronką

Pudełka z koronką są niezwykle romantyczne i urocze. Zazwyczaj są to większe pudełeczka z większą ilością ozdób. Koronka najczęściej jest biała, ale może być w różnych kolorach pasujących do tematyki ślubu. Koronki o nietypowych haftach, kwiatowych wzorach są niezwykle modne w tym sezonie. Najczęściej wybierane są koronki z powtarzającym się wzorem, maszynowym.

Rustykalne pudełka z dekoracją

Pudełka z delikatną dekoracją zachwyci fotografów na Twoim ślubie. Delikatne akcenty na pudełeczka dodają jej uroku.
Na zdjęciu widzimy m.in. nasze pudełeczko z zakochanymi gołębiami. Gołębie symbolizujące miłość i nierozłączność.
Białe gołębie to piękny akcent na ślub, żywe, można wypuścić przed kościołem, ilustracje gołębi można umieścić na papeterii, a figurki postawić na stole pary młodej.