[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″]

Planując swój ślub, są rzeczy, które warto wiedzieć, i są rzeczy, które musisz znać – porady tak istotne dla każdej panny młodej, która ma szczęście usłyszeć, że myśli: „Cieszę się, że ktoś mi to powiedział!”. Jeśli zastanawiasz się, czy coś jest nieodebrane (lub nawet jeśli masz wszystko pod kontrolą), sprawdź nasze niezbędne sekrety planowania poniżej.

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″]

1. Goście przychodzą pierwsi Poznaj przybliżoną liczbę zaproszonych gości, zanim zdecydujesz się na miejsce. Zapewni to wystarczającą ilość miejsca dla załogi. Z reguły zezwalaj na 25 do 30 stóp kwadratowych na gościa. To może wydawać się dużo, ale tak naprawdę nie jest, jeśli policzysz przestrzeń, której potrzebujesz na stoły, gwarnych kelnerów, zespół i parkiet.

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″]

2. Zbadaj daty ślubu Dowiedz się z wyprzedzeniem, czy data ślubu przypada na ten sam dzień, co konferencja branżowa, spacer charytatywny lub inne wydarzenie lokalne, które może wpłynąć na ruch i dostępność pokoi.

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″]

3. Posłuchaj Matki Natury Uważaj na pogodę i inne potencjalne kłopoty. Goście znani są z tego, że wcześnie opuszczają letnie wesela z gorętszych niż gorące letnie przyjęcia i niewłaściwie ogrzewane przyjęcia na poddaszu. Błędy (komary, muchy jelenia i komary) roi się również na niektórych obszarach w pewnych porach roku. Zastanów się nad wynajęciem zbiorników do zwalczania szkodników, aby złagodzić problem, lub w tym, że w torbach prezentowych gości znajdziesz środek odstraszający owady.

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”3.17.6″]

4. Przygotuj plan posiłków Kolejny nieprzewidziany wydatek? Karmienie załogi dnia ślubu. Zanim podpiszesz umowy, upewnij się, że nie musisz podawać tego samego posiłku swoim dostawcom, że goście otrzymają. W przeciwnym razie możesz płacić za 20 dodatkowych ogonów homara. Zamiast tego wybierz dla nich tańszy (ale równie obfity) posiłek. Musisz poinformować swojego dostawcę usług ślubnych o tym, jak wielu sprzedawców musisz nakarmić (nie zapomnij asystentów fotograficznych i zespołów) i co chcesz, aby serwowali.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]